ПІДСУМКИ І-го ЕТАПУ "ДЖУРА"

Дата: 10.05.2023 14:06

П ід керівництвом Єва Данич - перший заступник голови Берегівської РДА відбулося засідання районного штабу щодо проведення районного етапу змагань і конкурсів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

З метою розвитку національно-патріотичних осередків самовиховання дітей, вдосконалення форм і методів виховної роботи в закладах освіти Берегівщини вже проведено І етап гри серед роїв молодших вікових груп.

Переможцями І (районного) етапу заочного конкурсу серед роїв молодших вікових груп став рій «Котигорошко» Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Виноградівської міської ради, який надалі представлятиме Берегівський район у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Вітаємо з перемогою!