Terre des hommes у нас!

Дата: 16.03.2023 09:18

Terre des hommes (Tdh) є провідною швейцарською організацією з надання допомоги дітям. Через програми здоров’я, захисту та екстреної допомоги, організація здійснює свою діяльність у 45 країнах світу та надає підтримку більш ніж 3 мільйонам дітей та їхніх сімей щороку.

Terre des hommes діє в Україні з 2015 року сприяючи вдосконаленню системи захисту дітей та реформуванню соціальної допомоги. Ми також сприяємо участі дітей у розвитку їхніх громад.

Чудова новина!

"В рамках проєкту «SMILE - Підтримка, дітей, молоді та їхніх сімей під час кризової ситуації в Україні», за підтримки фонду Terre des hommes  - Україна в Тросницькій загальноосвітній школі  проведено відкрите заняття «Здоров’я – цінність нашого життя». Завдяки ігровому і спортивному інвентарю та канцелярському приладдю, отриманому від фонду Terre des hommes – Україна, це вийшло легко, весело та комфортно.

Щиро вдячні фонду Terre des hommes  - Україна та Платформі Суспільної Взаємодії за надані матеріали та інвентар."

Бажаємо в подальшому ще більших відкриттів та активного розвивального процесу.