НАГОРОДЖЕННЯ НАЙКРАЩИХ 2022

Дата: 02.12.2022 16:21

Сьогодні в приміщенні міської ради, спільно з     директором Департаменту освіти і науки, молоді та  спорту Закарпатської ОДА - Мар'яною Михайлівною Марусинець,заступником міського голови - Віталієм Володимировичем Любка, директором КУ  "ЦОЗО" - Юрієм Юрійовичем Свищо,  начальником відділу освіти, молоді та спорту - Галиною Василівною Чабрун, було нагороджено кращих учнів Виноградівської громади.

Нагородження урочисто розпочалося з чудового сольного виконання гімну України.

Нагороди отримали учні, що успішно пройшли та показали високий результат у наступних випробуваннях:

• ЗНО 2022📚:

200 балів - 10 000 грн

192 - 194 бали - 6 000 грн

185 балів з математики, 186 балів з історії України та 190 балів з української мови - 4 000 грн

• ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021-2022 навчальному році:

🥇місце - 3 000 грн

🥈місце - 2 500 грн

🥉місце - 2 000 грн

Ця молодь - багатогранні особистості, які власним прикладом ведуть за собою і запалюють своєю життєвою енергією людей різних поколінь. Вони,  без сумніву, - найкращі сини і дочки України. З радістю та посмішками були отримані нагороди учнями та їхніми батьками.

Та, за клопотанням народного депутата України Владіслава Поляка, нагороджено грамотами Верховної ради України керівників двох закладів освіти. Протягом 2021-2022 навчального року учні та випускники цих шкіл отримали найкращі результати у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та національному мультипредметному тесті (ЗНО) не тільки в нашій громаді, а й в Берегівському районі загалом. Це Виноградівська ЗОШ 1-3 ступенів №8 та Виноградівська гімназія. Щирі вітання Марії Михайлівні Ярема та Мар'яні Іванівні Білак.

Також грамотами за сумлінну працю були нагороджені деякі директори навчальних закладів нашої територіальної громади.

Пишаємося!!! Бажаємо ще більших успіхів та досягнень!