Серпнева конференція 2022

Дата: 31.08.2022 21:35

30 серпня відбулась пройшла конференція працівників освіти та дошкільної освіти Виноградівської міської територіальної громади. У великому залі міської ради зібралися директори усіх навчальних закладів округу та дошкільної освіти Виноградівської міської територіальної громади. На початку зустрічі урочисто пролунав державний гімн України

На поряку денному були розглянуті такі питання:

1. Підсумок роботи Відділу освіти, молоді та спорту Виноградівської міської ради та завершення 2021/2022 навчального року.

2.  Діяльність закладів освіти територіальної громади в умовах воєнного стану.

3. Пріоритетні напрями роботи освітян у 2022/2023 навчальному році.

4. Особливості організації та забезпечення освітнього процесу на період дії правового режиму воєнного стану.

5. Виклики у сфері освіти та повернення до навчання у новому навчальному році.

Спікерами на конференції були:

• заступник міського голови Віталій Володимирович Любка;
  • директор комунальної установи "Центр з обслуговування закладів освіти" Юрій Юрійович Свищо;
  •  начальник відділу освіти, молоді та спорту Галина Василівна Чабрун.

Завершення зустрічі не обійшлося без приєних моментів.

Так, відповідно до наказу Відділу освіти, молоді та спорту Виноградівської міської ради від 21 жовтня 2021 року № 62 «Про підсумки проведення І етапу конкурсу «Кращий заклад дошкільної освіти» у 2021 році» було нагороджено Грамотою Відділу освіти, молоді та спорту Виноградівської міської ради за:

• участь у Конкурсі за номінацією «міський заклад дошкільної освіти» Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 Виноградівської міської ради Закарпатської області, керівник Стойка Єва Ласлівна,
  • ІІ місце у І етапі обласного конкурсу за номінацією «заклад дошкільної освіти сільської місцевості» Олешницький заклад дошкільної освіти №2 Виноградівської міської ради Закарпатської області, керівник Фозекош Наталія Степанівна,
  • І місце у І етапі обласного Конкурсу «Кращий заклад дошкільної освіти у 2021 році» за номінацією «заклад  дошкільної освіти сільської місцевості» Великоком’ятівський заклад дош кільної освіти, керівник Костак Неля Іванівна.

Відповідно до наказу Відділу освіти, молоді та спорту Виноградівської міської ради від 26 серпня 2022 року № 30 «Про нагородження нагородами Відділу освіти, молоді та спорту Виноградівської міської ради» оголошено Подяку Відділу освіти, молоді та спорту Виноградівської міської ради за вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти територіальної громади, якісну підготовку, організацію та проведення різноманітних заходів і конкурсів колективу:

•      Еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Виноградівської міської ради Закарпатської області, керівник Шереш Світлана Станіславівна та колективу Центру позашкільної роботи з дітьми Виноградівської міської ради Закарпатської області, керівник Кудрон Елеонора Василівна.
  • Також Подяка Відділу освіти, молоді та спорту Виноградівської міської ради оголошується колективу Комунального закладу «Виноградівська дитячо-юнацька спортивна школа» Виноградівської міської ради Закарпатської області за розвиток спортивної галузі нашої громади, здійснення належної підготовки, організації та проведення різноманітних заходів і змагань у даному напрямку роботи, керівник Мірошниченко Денис Олександрович.

Не було залишено і поза увагою те, що Великококом’ятівський заклад дошкільної освіти Виноградівської міської ради Закарпатської області  на чолі з Нелею Іванівною виграли ІІ етап (обласний рівень) Конкурсу «Кращий заклад дошкільної освіти у 2021 році» за що керівником закладу було отримано Грамоту департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації та грошову винагороду.

Відповідно до наказу Відділу освіти, молоді та спорту Виноградівської міської ради від 26 серпня 2022 року № 30 «Про нагородження нагородами Відділу освіти, молоді та спорту Виноградівської міської ради» нагороджено Мотрунич Надію Василівну, вчителя інформатики Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Виноградівської міської ради Закарпатської області, за сумлінну, плідну працю, забезпечення високої результативності роботи, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління, високий рівень професійної майстерності, творчість, креативність та за перемогу (І місце) у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022».