НІКОЛИ ЗНОВУ...?!

Дата: 08.05.2022 11:04

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ, ДЕНЬ ПРИМИРЕННЯ... ДЕНЬ МАТЕРІ.

У День пам’яті та примирення ми з глибокою шаною та скорботою згадуємо всіх, хто загинув у роки Другої світової війни.

Як і 77 років тому, сьогодні ми вчергове незламно відстоюємо свободу та незалежність, героїчно протистоїмо навалі російської орди й обов’язково переможемо.

Цьогоріч ми кажемо «Ніколи знову» інакше. Ми чуємо «Ніколи знову» інакше. Це звучить болісно, жорстоко. Без оклику, а зі знаком питання.

Ми завжди шануватимемо подвиг українського народу під час Другої світової війни та ніколи не забудемо захисників, які віддали життя внаслідок збройної агресії російської федерації.

Вічна пам’ять захисникам.

Пам’ятаємо. Перемагаємо.

У другу неділю травня традиційно відзначаємо  одне з найзворушливіших свят - День матері. Тому 8 травня не забудьмо привітати свою близьку людину, яка подарувала вам життя і підтримувала вас незважаючи на проблеми.

Материнське серце завжди поруч з нами. Воно щемить не лише за рідних дітей, а й за кожного — бо чужих дітей не буває.

Бажаємо кожній матері — дочекатись, пригорнути, поцілувати...

І всі ми щиро віримо, що сльози наших матерів сьогодні переродяться в усмішки наших дітей завтра!

Будьте здорові та щасливі, адже ви — наше все.