Важливо! ІРЦ надає відповідні послуги тимчасово переміщеним особам!

Дата: 01.04.2022 15:10

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА

«ВИНОГРАДІВСЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР»

ВИНОГРАДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Завдання центру:

• Проведення комплексної оцінки осіб у разі встановлення у них особливих освітніх потреб.
  • Надання консультативної, психологічної допомоги батькам (законним представникам) осіб з особливими освітніми потребами.
  • Надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових та інших послуг:

- дітям раннього та дошкільного віку, які не відвідують заклади дошкільної освіти;

-  дітям, які здобувають освіту у формі педагогічного патронажу.

• Інформування громади про діяльність інклюзивно-ресурсного центру та взаємодія з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, закладами освіти, закладами охорони здоров’я, закладами (установами) соціального захисту населення, службами у справах дітей, громадськими організаціями тощо.

Інклюзивно-ресурсний центр надає відповідні послуги тимчасово переміщеним особам, які проживають на території Виноградівської громади

• Адреса: Закарпатська область, Берегівський район м. Виноградів, вул. Кооперативна, 11.
  • Електронна адреса:  irc.vinogradiv1@gmail.com   Веб-сторінка: https://ircenter.gov.ua/irc/index/bid-list
  • Контакти: 0968245591- Наталія Феєр (в.о. директора); 0678721275 – Світлана Тодавчич (практичний психолог); 0963046349 – Євгенія Мешко (практичний психолог); 0961468470 Таїсія Фельцан (вчитель-логопед, олігофренопедагог); 0966678473 – Лілія Мар’ян (вчитель-реабілітолог)