"Учитель року - 2022". Підсумки І-го відбіркового етапу.

Дата: 29.01.2022 15:04

Відповідно до наказу МОН

Конкурс "Учитель року - 2022" проводиться в таких чотирьох номінаціях:

• "Біологія"
  • "Інформатика"
  • "Музичне мистецтво"
  • "Правознавство"

Учителі Виноградівської міської територіальної громади зацікавилися цією інформацією і також зареєструвалися для участі у Конкурсі.

• Галас Тетяна Михайлівна, учитель біології Навчально-виховного комплексу "Широківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад";
  •  Плиска Наталія Василівна, учитель біології Виноградівської гімназії;
  • Мотрунич Надія Василівна, учитель інформатики Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8.

Проте цього року відбулися зміни і І етап Конкурсу проходив не на території громад, як було у попередні роки, а на обласному рівні.

Перший відбірковий етап Конкурсу тривав  у період з 04.01.2022 р. по 26.01.2022 р.

Всі учасники плідно попрацювали над виконанням поставлених завдань, що передбачені умовами Конкурсу у трьох випробуваннях (тестування, майстер-клас, "фрагмент дистанційного уроку").

27.01.2022 року були оголошені підсумки та результати.

До участі у фінальному етапі першого (обласного) туру Конкурсу пройшла:

Мотрунич Надія Василівна, учитель інформатики Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8. Саме вона очолила високими балами п'ятірку кращих області у номінації "Інформатика".

Дякуємо усім за участь! А Надії Василівні бажаємо успіху та хороших результатів у наступних етапах Конкурсу.