"ОБДАРОВАНІ ДІТИ". Нагородження переможців 2021/2022 н.р.

Дата: 24.12.2021 22:28

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ 2021/2022 н.р.

24.12.2021 року  - день, що запам'ятається усім надовго! Цей день став маленькою частинкою історії освіти Виноградівської міської територіальної громади. У великому залі Виноградівського будинку культури відбулося урочисте нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з усіх предметів, конкурсу Шевченка та конкурсу ім.П.Яцика. Реалізована програма "Обдаровані діти" і 250 000 гривень із місцевого бюджету отримали найкращі учні Виноградівської територіальної громади.

Спікерами сьогоднішньої великої події, які привітали добрим словом найкращих учнів та здійснили вручення грамот, дипломів та грошових премій були:

• заступник міського голови Виноградівської міської ради Закарпатської області Любка В. В.
  • директор комунальної установи "Центр з обслуговування закладів освіти" Виноградівської міської ради Закарпатської області Свищо Ю.Ю.
  • в.о. керівника відділу освіти, молоді та спорту Виноградівської міської ради Чабрун Г. В.

Радісні посмішки всіх присутніх, захоплені оченята учнів, гучні оплески, місцеві таланти на сцені, чудові нагороди, щирі привітання та побажання, велика кількість похвали, лапатий сніг надворі... створили піднесений настрій та шалену мотивацію у всіх!