День знань 2021

Дата: 01.09.2021 21:22

Промайнуло веселе літо і настала осінь - пора навчання. Із самого ранку вулиці міст і сіл заполонили усміхнені діти у святковому одязі та з квітами.

У цей день шкільні подвір'я знову наповнилися веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат...

Урочисті лінійки та перші уроки пройшли у всіх школах Виноградівської ОТГ. Проте у 2-х закладах освіти, Виноградівській гімназії та Виноградівській ЗОШ #8, цей День знань був особливо яскравим, емоційно насиченим та надзвичайно теплим, оскільки в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту Виноградівської міської ради, Чабрун Галина Василівна, завітала на урочисті лінійки до них. Висловивши теплі слова привітання та щирі побажання вона подякувала цим закладам освіти за плідну співпрацю та досягнуті результати і побажала успіхів у новому 2021-2022 навчальному році.